› bieżące
21:15 / 26.09.2013

Sensacyjne zmiany - nowy prezes i trener w Concordii!

Sensacyjne zmiany - nowy prezes i trener w Concordii!

fot. archiwum elblag.net

Piłkarskie derby Elbląga już w najbliższą sobotę, a tymczasem w klubie Concordia doszło dziś do zaskakujących zmian, których nikt się nie spodziewał. Z funkcji prezesa zrezygnował Mirosław Pelc, a krótko po nim z ławką trenerską pożegnał się Arkadiusz Matz. Wiemy jakie są tego powody i kto obejmie powyższe stanowiska.

- Prezes Pelc podał się do dymisji, ponieważ musi przypilnować sprawy w swojej firmie i życie rodzinne, klub był dla niego tylko dodatkiem – mówi Arkadiusz Matz. Miejsce byłego prezesa zajmie Jacek Winczewski, właściciel jednej z elbląskich firm. Warunkiem przyjścia nowego prezesa była zmiana trenera. – Ma on inną wizję funkcjonowania tego klubu, dlatego nie czekając na zwolnienie z pracy, sam złożyłem dymisję – wyjaśnia były już trener Concordii. Rozmawiał on już o tej sprawie ze swoimi asystentami i kapitanem zespołu. Dzisiejsze zajęcia treningowe prowadził już nowy trener. Kto nim jest? To były wieloletni zawodnik ekstraklasowego zespołu Ruchu Chorzów - Wojciech Grzyb, mąż szczypiornistki Startu Elbląg, Kingi Grzyb. Elbląski zespół ma poprowadzić do końca rundy jesiennej w II lidze lub przy dobrych wynikach, do końca obecnego sezonu

Jesteśmy bardzo ciekawi jak te szokujące zmiany wpłyną na postawę zespołu Concordii w najbliższym spotkaniu czyli w sobotnich derbach na Agrykola 8 z Olimpią. Z zainteresowaniem będziemy się przyglądać poczynaniom piłkarzy i nowego trenera. Początek meczu już w sobotę o godzinie 15:00.

5
1
oceń tekst 6 głosów 83%