› bieżące
02:00 / 10.01.2015

Sezon na Studniówki 2014/2015 czas zacząć! Zobacz atrakcje

Sezon na Studniówki 2014/2015 czas zacząć! Zobacz atrakcje

fot. Bartłomiej Ryś

Już w najbliższy piątek startują pierwsze studniówki elbląskich szkół średnich. Dla wielu osób to pierwszy prawdziwy bal w ich życiu. W związku z tą okazją, podobnie jak rok temu, elblag.net uruchamia specjalny podserwis studniówkowy. To jednak nie wszystko…

Rok temu udało nam się być na studniówkach we wszystkich szkołach średnich. Przygotowaliśmy fotorelacje oraz materiały video. Każdy z artykułów cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i ich rodziców. W tym roku ponownie będziemy wszędzie tam, gdzie elbląskie (i nie tylko) szkoły średnie będą świętowały magiczny czas stu dni do matury.

Serwis specjalny i relacje to jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy. Każda studniówka to konkurs, a właściwie - kilka konkursów. Będziemy wybierać najpiękniejsze pary, misterów i miss studniówek. A skoro konkurs, to muszą pojawić się nagrody. Jakie? No cóż, na te informacje przyjdzie jeszcze czas - śledźcie nasz serwis!

Warto wspomnieć również o tym, że w lutym, po zakończeniu wszystkich studniówek, uruchomimy dla naszych Czytelników specjalny konkurs podsumowujący Studniówki 2014/2015.

Jednym słowem - życzymy Wam przepięknych balów, niezapomnianych chwil oraz… wygranej w naszych konkursach. Wypatrujcie naszej ekipy!

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%