› sport
00:03 / 17.12.2019

Siatkarski weekend młodzików

Siatkarski weekend młodzików

fot. Integracyjny Klub Sportowy "Atak"

Weekend przed światami z siatkówką! Czemu nie? Nasi siatkarze w kategorii „3" Mateusz i Dominik Bożejewicze oraz Martin Popek w sobotę brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Glinka Academy w Starogardzie gdańskim gdzie zajęli rewelacyjne 2 miejsce.

Dziewczęta w kategorii „3" pod wodzą Pani Trener Agnieszki Jodko również w sobotę wystartowały w Rozgrywkach Kinder+ Sport w Kętrzynie. 4 miejsce tuż za podium to olbrzymi sukces naszych młodych siatkarek.

Najstarsza sekcja Kadeta w niedziele rozpoczęła rundę rewanżową w lidze wojewódzkiej, ogrywamy bardzo pewnie 3:0 PUKS Wiktorię Szczytno. Forma idzie mocno do góry.

W sobotę nasza „3" zajęła drugie miejsce w Starogardzie ale już w niedziele chłopcy okazali się bezkonkurencyjni w 1 Turnieju Eliminacyjnym Kinder + Sport w Kętrzynie wygrywając wszystkie spotkania i zdobywając najwyższą liczbę punktów do rankingu.

Coraz śmielej radzą sobie nasze maluchy, które w kategorii „2" ( Maciej Matwiejczuk oraz Tymek Piotrowski ) po wygranych turniejach w Ostródzie i Elblągu tym razem z zawodów Kinder + Sport w Kętrzynie przywożą brązowe medale‼️ reszcie naszych zespołów w tej kategorii udało się awansować z rozgrywanych grup i odpadli z dalszych gier na etapie 1/8 finałów ! Brawo Wy?

Bardzo dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym rodzicom .

Trenerzy: Agnieszka Jodko, Monika Tchórzewska, Piotr Kowal.

Integracyjny Klub Sportowy "ATAK"
82-300 Elbląg, ul. Robotnicza 68
tel. +48 508 175 577
tel/fax +48 55 642 42 55

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 5