› bieżące
13:37 / 29.07.2014

Siatkarze rozegrali turniej o Puchar Dyrektora MOSiR-u

Patryk Reszka – Michał Trybiński okazali się najlepszym duetem podczas turniej plażowej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora MOSiR-u.

Organizacja turniejów siatkówki plażowej cieszy się dużą popularnością w naszym mieście, widać to po liczbie zgłoszonych uczestników. Tym razem do rywalizacji stanęło 12 zespołów, które łącznie rozegrały 22 mecze.. Zawody zostały przeprowadzone systemem brazylijskim. Kibice zgromadzeni wokół nowo powstałego boiska przy Tawernie Tortuga mogli obejrzeć wiele interesujących i zaciętych pojedynków. Co ważne, wraz z frekwencją wyraźnie rośnie też poziom zawodów, dlatego nie brakowało efektownych zagrań i emocjonujących starć pod siatką.

W finałowym pojedynku zmierzyły się pary Patryk Reszka / Michał Trybiński – Piotr Kowal / Piotr Malinowski. Lepsi okazali się Reszka / Trybiński, którzy zwyciężyli 21: 13.

Trzecią lokatę wywalczyli Rafał Guzowski / Maciej Mścicki, którzy w pojedynku o brązowy medal pokonali parę Kamil Tomczak / Bartłomiej Tobero 21:9.

Nagrodzonych zostało 6 najlepszych zespołów. Organizatorzy, specjalnymi upominkami wyróżnili również panie występujące w turnieju oraz najlepszego zawodnika, którym wybrany został Patryk Reszka.

Organizatorzy sportowych zmagań jakimi byli: Tawerna Tortuga, Krzysztof Panas IMPREZY  REKLAMA, MOSiR Elbląg, DGM Anna Samsel widząc tak duże zainteresowanie oraz świetną zabawę Elblążan już zapowiadają organizację kolejnych turniejów.

Uczestnictwo w turnieju było bezpłatne zawodnicy otrzymali pakiety startowe, dyplomy, statuetki, puchary.

Wyniki z rozegranego turnieju oraz galerie zdjęć dostępne są na stronie internetowej: www.mosir.elblag.eu