› imprezy
09:15 / 22.04.2013

Się kochamy... 28 kwietnia w dużej sali kina "Światowid"

Się kochamy... 28 kwietnia w dużej sali kina

„Się kochamy” to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w której seria intryg knutych przez bohaterów prowadzi do zaskakującego finału. Spektakl, w którym wystąpią: Edyta Olszówka, Lesław Żurek oraz Rafał Cieszyński będzie można zobaczyć w „Światowidzie”, w kwietniu.

Sztuka amerykańskiego autora, jednego ze scenarzystów legendarnego filmu Sydneya Pollacka - "Tootsie", to doskonała farsa o przewrotności ludzkiej natury i historii, która tak bardzo lubi się powtarzać.

„Się kochamy”, to komedia o klasycznym trójkącie miłosnym. Ellen i Milt to małżeństwo ze stażem, a Harry to kolega Milta ze szkoły.

Spotykający się z kochanką Milt, wpada na pomysł zeswatania Ellen i samotnego przyjaciela Harrego, aby sprytnie pozbyć się żony ze swojego życia. Zapoznaje więc Ellen z Harrym, a oni, zgodnie z planem Milta, ulegają wzajemnemu urokowi. „Nieszczęśliwy” Milt wielkodusznie godzi się na rozwód, którego wcześniej nigdy by od Ellen nie uzyskał. Jednak wszystko nie jest tak proste, jakby się na początku wydawało...

To zabawna, a jednocześnie mądra opowieść o niebezpieczeństwie mogącym czyhać w odnawiania zapomnianych znajomości, burzących porządek życia bezpańskich psach, a przede wszystkim - o nieokiełznanej potrzebie miłości.

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński

Spektakl "Się kochamy" – w niedzielę 28 kwietnia o godz. 17.30 w dużej sali kina „Światowid”. Cena biletu: 80 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/ lub pod nr tel. 55 611 20 68/76.

Źródło: Edyta Jasiukiewicz, CSE "Światowid"

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%