› sport
12:22 / 19.06.2013

Siedem medali Fighter’a Elbląg na I Mistrzostwach Polski Sambo

Siedem medali Fighter’a Elbląg na I Mistrzostwach Polski Sambo

fot. SSW Fighter Elbląg

Siedem medali Fighter’a Elbląg na I Mistrzostwach Polski Sambo Zawodnicy Elbląskiego Stowarzyszenia Sportów Walki wraz z trenerami Włodzimierzem Pashits’em i Leszkiem Kotlickim uczestniczyli w I Mistrzostwach Polski w Sambo. Zawody odbyły się dnia 15 czerwca br. w Białymstoku. Organizatorem był Polski Związek SAMBO pod patronatem FIAS (Międzynarodowa Organizacja SAMBO).

Mistrzostwa przyciągnęły około 50 zawodników reprezentujących kluby z siedmiu miast w Polsce. Rywalizację rozpoczęły kobiety walczące w SAMBO SPORT, następnie na macie trudzili się mężczyźni SAMBO SPORT. Na koniec do rywalizacji przystąpiła grupa zawodników reprezentująca bojową odmianę SAMBO – SAMBO COMBAT. Oczywiście elbląscy Fighterzy rywalizowali w odmianie Bojowej Sambo.

Występ podopiecznych Włodzimierza Pashits’a, zaliczyć należy niewątpliwie do sukcesów. Zawodnicy SSW Fighter Elbląg zgromadzili 7 medali. Trzy medale złote, dwa srebrne oraz dwa brązowe.

Wyniki Elbląskich Fighterów w poszczególnych kategoriach wagowych prezentujemy poniżej:

- 68 kg - I miejsce Matuszak Jacek, II miejsce Maśliński Arek

- 74 kg - II miejsce Kamiński Dawid, III miejsce Szklarczuk Bartłomiej

- 82 kg - I miejsce Puk Krzysztof

- 90 kg - III miejsce Lustyk Maciej

kategoria + 100 kg - I miejsce Rogoz Witold

Zawodnicy powrócili już do treningów przygotowując się do kolejnych startów, które odbędą się w dniach 29.06.2013r. oraz 06.07.2013r. w Kaliningradzie – walki zawodowe SABO COMBAT PROFI oraz MMA.

Liczymy na kolejne sukcesy.

Tekst i fot. SSW Fighter Elbląg

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%