› bieżące
12:58 / 12.09.2017

Silna i niezależna kobieta w "Światowidzie"

Silna i niezależna kobieta w

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza w dniach 16 – 17 września  na wyjątkowe wydarzenie pn. „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. W jego programie znajdą się wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania ze specjalistami z zakresu zdrowia i urody, ekspertami z dziedziny samodoskonalenia, emocjonalności, duchowości czy biznesu. Różnorodną tematykę i formy prezentacji łączy wspólny mianownik - kobieta, ukazana na poważnie i z humorem.

Program imprezy przygotowany przez organizatorów kusi atrakcjami. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w następujących propozycjach, na które dostępne są jeszcze bilety i bezpłatne wejściówki:

Spotkanie z Moniką Mrozowską (17 września, godz. 16:00) - mamą trójki dzieci, autorką kilkunastu książek kulinarnych, znaną szerszej publiczności głównie z roli Majki, w którą wcielała się w serialu „Rodzina zastępcza”. Monika Mrozowska opowie o zdrowiu, pasji gotowania, swoich największych marzeniach, a także o blaskach i cieniach show biznesu (wstęp bezpłatny - wejściówki).

Panel dyskusyjny „Czy rzucić etat i pójść na swoje?" (16 września, godz. 18:00), podczas którego przedstawione zostaną wady i zalety pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności (wstęp bezpłatny - wejściówki).

Spotkanie „Zadbaj o swoje zdrowie!” (16 września, godz. 11:00) - jego głównym gościem będzie dr med. Barbara Szostakiewicz – onkolog i radioterapeuta, która poprowadzi także naukę samobadania piersi (wstęp bezpłatny).

„Tylko 2 minuty, jak skutecznie przygotować siebie do rozmowy czy wystąpienia” - warsztaty z autoprezentacji (16 września, godz. 10:30) (koszt udziału - 59 zł).

„GRAFIKA sprzedaje, czyli jak tworzyć ciekawe obrazy?" - zajęcia z grafiki komputerowej i marketingu (16 września, godz. 13:00) ( koszt udziału - 59 zł).

„Zdrowie zaczyna się na talerzu" (17 września, godz. 10:00) w czasie spotkania z Agą Kopczyńską, będzie można się dowiedzieć, co zrobić, aby zacząć lepiej jeść i żyć (cena biletu - 5 zł).

Warsztaty z samoobrony (16 i 17 września, godz. 15:00) podczas których będzie można nauczyć się podstawowych technik samoobrony i właściwych zachowań w razie niebezpieczeństwa (cena biletu - 12 zł).

Joga integralna (16 i 17 września, godz. 11:00) specjalne zajęcia integrujące ciało i umysł, prowadzone przez trenerkę jogi – Martę Brzeską (cena biletu - 12 zł).

Warsztaty z numerologii (16 września, godz. 16:00), podczas których prowadząca Joanna Kaszuba, ukaże związek pomiędzy numerologicznym alfabetem i jego wpływem na nasze życie (cena biletu - 15 zł).

Lady Latino&Bachata - zajęcia taneczne (16 września, godz. 17:30) (wstęp bezpłatny - wejściówki).

„Piękna Ja - inspiracje w drodze do zdrowej i pięknej skóry" (17 września, godz. 12:00) – wykład i warsztaty, prowadzone przez Aleksandrę Dąbrowską (wstęp bezpłatny - wejściówki).

Cykl warsztatów, paneli i pokazów zakończy koncert Anny Marii Jopek wraz z zespołem Kroke, która przed elbląską publicznością wystąpi 17 września o godz. 18:00.


Podczas imprezy będzie można także zapoznać się z ofertą wystawców, specjalizujących się w ofercie adresowanej do kobiet. Dodatkowo, wszystkie osoby uczestniczące w warsztatach wezmą udział w losowaniu kosmetyków firmy VIANEK.

Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 55 611 20 59/76 i na www.swiatowid.elblag.pl oraz portalu FB. Bezpłatne wejściówki oraz bilety dostępne są w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Organizator: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”

Partnerzy imprezy: Biznes Kocha Kobiety, Babska Wyspa - Stefa Pozytywnej Energii, Centrum Radioterapii w Elblągu, Aga Ma Smaka.pl, Oh!me – magazyn dla kobiet, www.zakątekzdrowiaiurody.pl, Spotkania, Sylveco

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%