› dzieci i rodzina
13:18 / 30.08.2012

"Skrzat w podróży przez świat" - rusza druga odsłona zajęć edukacyjnych dla najmłodszych

fot. www.swiatowid.elblag.pl

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zaprasza na drugą edycję cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem zajęć edukacyjnych „Skrzat w podróży przez świat”. Tym razem najmłodsi wyruszą w podróż do Japonii, na Hawaje, do Wielkiej Brytanii i Laponii. Pierwsza podróż w nieznane odbędzie się 29 września br. 

„Skrzat w podróży przez świat” - to propozycja CSE „Światowid” zajęć dla dzieci, realizowanych w odpowiedzi na dziecięcą ciekawość świata i naturalną potrzebę jego odkrywania. Celem jest nauka poprzez zabawę. W ramach spotkań dzieci wezmą udział w wielu twórczych i rozwijających zajęciach. Poznawać będą kulturę wybranego kraju, charakterystyczne dla nich tańce, symbole i zwyczaje. W programie znalazły się m.in. zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, filmowe.
 
Zajęcia odbywać się będą w grupach max. 25 osobowych. Zapisy przyjmowane są na cały cykl lub na poszczególne spotkania. CSE „Światowid” zapewnia materiały, bogato wyposażone sale dydaktyczne oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów.
 
Jesienią w ramach cyklu „Skrzat w podróży przez świat” dzieci wyruszą w magiczną podróż w cztery miejsca:
 
29.09.2012 - JAPONIA
 
27.10.2012 - HAWAJE
 
17.11.2012 -  WIELKA BRYTANIA
 
8.12.2012 -€“ LAPONIA
 
Zajęcia są odpłatne. Zapisów można dokonać w siedzibie CSE "Światowid", w pokoju nr 38, tel.: 55/611-20-59, e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl.  
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%