› policja
10:45 / 28.04.2016

Śmiertelne zdarzenie z użyciem noża

Śmiertelne zdarzenie z użyciem noża

W jednym z mieszkań przy ul. Władysława IV w Elblągu znaleziono mężczyznę z raną kłutą klatki piersiowej. Pomimo podjętej reanimacji przez ratowników z pogotowia mężczyzna zmarł. Policjanci zatrzymali 3 osoby: dwóch mężczyzn i kobietę. Cała trójka była pod znacznym wpływem alkoholu. Badane są okoliczności zdarzenia.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godziny 22.00 w jednym z mieszkań przy ul. Władysława IV. Na miejsce został wezwany policyjny patrol. Z informacji jakie otrzymali funkcjonariusze wynikało, że w mieszkaniu ma znajdować się mężczyzna ugodzony nożem. Policjanci potwierdzili ten fakt. Gdy przyjechali, ok. 35-letni mężczyzna mający ranę kłutą klatki piersiowej był reanimowany przez załogę pogotowia ratunkowego. Niestety nie udało się go uratować.

Policjanci zatrzymali 3 osoby. Dwie znajdujące się w mieszkaniu: 51-latka i 33-latkę a także 30 letniego mężczyznę, który był na klatce schodowej. Cała trójka była pijana. Wyniki badania zatrzymanych alkotestem były w okolicach 3,5 promila. Decyzją prokuratora ciało zmarłego przekazano na sekcję zwłok. W tej chwili badane są okoliczności tego zdarzenia.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%