› policja
13:55 / 16.11.2020

Śmiertelny wypadek na drodze ekspresowej S-7

 Śmiertelny wypadek na drodze ekspresowej  S-7

fot. KPP w Nowym Dworze Gdańskim

Na drodze ekspresowej S-7, na wysokości Rakowisk, w kierunku Gdańska doszło do wypadku drogowego. 35-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

W sobotę (14.11) o godz. 17:45 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na drodze ekspresowej S-7, na wysokości Rakowisk, w kierunku Gdańska doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Warunki atmosferyczne nie były sprzyjające z uwagi na opady deszczu oraz mgłę.

Na poboczu stał hyundai, który uległ awarii oraz ford mondeo z przyczepką, którym przyjechało dwóch mężczyzn w celu pomocy kierującej samochodem hyundai.

35-letni pasażer forda stanął pomiędzy pojazdami blisko krawędzi jezdni. Z niewyjaśnionych przyczyn 32-letni kierujący samochodem ciężarowym scania uderzył w stojący w samochód hyundai, następnie w 35-latka oraz w forda. Niestety 35-letniego mężczyzny nie udało się uratować

- czytamy w komunikacie policji.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody oraz przesłuchali świadków. Funkcjonariusze ustalili również, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwy. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%