› bieżące
14:35 / 29.01.2013

Śmiertelny wypadek na ul. Fromborskiej. Dwie osoby zginęły

Śmiertelny wypadek na ul. Fromborskiej. Dwie osoby zginęły

fot. Rafał Kadłubowski

Dziś (29 stycznia) około godziny 11.00 na ulicy Fromborskiej doszło do groźnego w skutkach wypadku. Osobowy Mercedes, którym jechały 3 osoby z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginęły 2 osoby, trzecia została przewieziona karetką do szpitala. W tej chwili droga ta jest zablokowana i może to potrwać jeszcze przez kilka godzin.

Przeprowadzone śledztwo określi przyczynę tego tragicznego zdarzenia. W tej chwili na miejscu wypadku jest prokurator, policyjny technik. Oględziny mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Przez ten czas droga będzie zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez ulicę Okrężną. Kierowcom udającym się w kierunku Fromborka radzimy skorzystanie z trasy ulicą Królewiecką i dalej przez Pogrodzie. Osobowym mercedesem, który uderzył w przydrożne drzewo na ul. Fromborskiej podróżowały 3 osoby. Dwie z nich zginęły na miejscu. Trzecia w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala.

mł. asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Uzupełnienie:

Godzina 14.00: Droga jest odblokowana. Ofiary wypadku: mężczyzna 62-lata, mężczyzna 26-lat, do szpitala przewieziono 15-latka. Najprawdopodobniej kierowca oraz pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Powiązane artykuły

Czy na Fromborskiej będzie w końcu bezpieczniej? Radna Kosecka apeluje o zajęcie się problemem

21.02.2013 komentarzy 3

W styczniu br. na ul. Fromborskiej dochodzi do tragicznego w skutku wypadku samochodowego. Dwie osoby nie żyją. Jednak to nie jest incydentalny przypadek. Na tej ulicy...

Zdjęcia ilość zdjęć 11