› bieżące
16:28 / 13.07.2014

Śmiertelny wypadek pod Ostródą. Zginął elblążanin

Śmiertelny wypadek pod Ostródą. Zginął elblążanin

fot. Policja

Pod Ostródą 29-letni mieszkaniec Elbląga, kierując samochodem marki bmw, czołowo zderzył się z oplem. W wyniku wypadku elblążanin poniósł śmierć na miejscu. 10-letni pasażer został przetransportowany helikopterem do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegóły tej tragedii.

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj, kilka minut po godzinie 18.00 w pobliżu miejscowości Rychnowo na krajowej „7”. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora wynika, że 29- letni kierowca bmw, zaraz za zakrętem przekroczył linię podwójną ciągłą, i zderzył się czołowo z jadącym w kierunku Gdańska oplem insignią.

W wyniku zderzenia kierowca bmw, mieszkaniec Elbląga, zginął na miejscu. 10-letni pasażer helikopterem przetransportowany został do szpitala. Do szpitala karetką pogotowia przewieziona została także kobieta kierująca oplem. 33-latka podróżowała sama. Droga krajowa nr 7 była zablokowana kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%

Powiązane artykuły

Nie żyje chłopiec, który brał udział w wypadku w Ostródzie

17.07.2014 komentarzy 3

10-letni Eryk, który był jedną z ofiar wypadku pod Ostródą, nie żyje. Dziecko zmarło we wtorek w szpitalu w Olsztynie. W walce o życie chłopca...

Zdjęcia ilość zdjęć 3