› zagrożenia i utrudnienia
19:45 / 13.02.2017

Śmiertelny wypadek w Starym Polu. Kobieta nie żyje

Śmiertelny wypadek w Starym Polu. Kobieta nie żyje

fot. TV Malbork.pl Regionalna Telewizja Internetowa

Do śmiertelnego wypadku w Starym Polu (powiat malborski) na drodze krajowej nr 22 doszło około godz. 17. W skutek zderzenia ciężarówki i auta osobowego, zmarła kobieta.

Na drodze krajowej 22, w miejscowości Stare Pole, w powiecie malborskim, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i samochodu osobowego. Lekarz stwierdził zgon kobiety, która kierowała "osobówką". Kierowca samochodu ciężarowego był przytomny, opatrywany przez medyków.

- Samochód ciężarowy zderzył się z samochodem osobowym volkswagen. Lekarz z zespołu ratownictwa medycznego stwierdził śmierć kobiety jadącej autem osobowym - mówi mł. bryg. Janusz Leszczewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Malborku.

W akcji udział biorą trzy zastępy służb, w tym dwa z Państwowej Straży Pożarnej. Ruch na DK 22 jest zablokowany. Na miejscu pracuje też grupa dochodzeniowo-śledcza z KPP Malbork i policyjny technik.

- Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że samochodem marki Volkswagen Jupiter kierowała 27-letnia kobieta. Jechała od strony Starego Pola w kierunku Malborka. Zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w samochód ciężarowy - mówi mł. asp. Katarzyna Marczyk z KPP Malbork.

Źródło: Dziennik Bałtycki

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%