16:58 / 28.01.2014

Sparing Concordia - Wigry 1-2

Concordia Elbląg przegrała w sparingu z Wigrami Suwałki 1-2. To było pierwsze spotkanie podczas obozu przygotowawczego tego zespołu. W Mariampolu bramkę dla podopiecznych trenera Jesusa Vicente Gimeneza zdobył Hiszpan Ralu Haro.

Ten mecz rozegrano w specjalnym zadaszonym boisku. W składzie wystąpiło kilku testowanych graczy jak Hiszpan Raul Haro, Japończyk Nakatani oraz Piotr Robakowski, który grał w Arce Gdynia. W 12 minucie Wigry objęły prowadzenie a gola zdobył z rzutu wolnego Karol Drągowski. Bramka dla Concordii to efekt podania w 61 minucie Hectora Faury do Raula Haro. Gola na wagę wygranej zdobył w 66 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Drągowski.

Wigry Suwałki - Concordia Elbląg 2-1 (1-0)

Bramki: Drągowski 12., 66. - Haro 61.

Wigry: Salik - Żebrowski (66' Romachów), Wenger, Drągowski, Pomian (66' Kamiński), Romachów (46' Bujalski), Jeriomenko (59' Atanacković), Kozuberda (66' Kurcewicz), Kamiński (46' Widejko). Makaradze (46' Michałowski), Karłowicz (65' Omilianowicz)

Concordia: Hrynowiecki - Tomczuk, Broniarek, Carlos, Nakatani, Raul, Lewandowski, Juanma, Fujikawa, Hector, Zapata, również: Lubiejewski, Matłoka, M. Lisiecki, R. Lisiecki, Galeniewski, Song