› bieżące
10:22 / 29.03.2014

Spółka Jeronimo zainteresowana rozbudową parkingu. Trwają rozmowy z UM

Spółka Jeronimo zainteresowana rozbudową parkingu. Trwają rozmowy z UM

fot. Konrad Kacprzak

W nawiązaniu do naszego ostatniego artykułu, dotyczącego rozbudowy parkingu przy sklepie Biedronka na osiedlu Zatorze, wysłaliśmy zapytanie do spółki Jeronimo Martinis Polska S.A. Spółka zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jest zainteresowana tą rozbudową. Czy dojdzie dojdzie jednak do skutku?

- Umowę dzierżawy tego terenu otrzymaliśmy około 2 tygodni temu. Obecnie prowadzimy rozmowy z Urzędem Miasta oraz analizujemy możliwość rozbudowy parkingu we wspomnianej lokalizacji - informuje biuro prasowe spółki.

W roku 2012 były już prowadzone rozmowy spółki z władzami miasta, aby dokonać tej rozbudowy. Niestety wówczas nie otrzymali na to zgody. W tej chwili wszystko się zmieniło. Prezydent, z inicjatywy mieszkańców, zgadza się na rozbudowę parkingu, a nawet popiera projekt.

- Tym samym pragniemy dodać, że uważnie wsłuchujemy się w komentarze naszych klientów i lokalnych społeczności. Liczymy, że uda nam się szybko zakończyć kwestię rozbudowy parkingu, w tym celu pozostajemy w kontakcie z władzami miejskimi – dodaje spółka Jeronimo Martinis Polska S.A.

Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji. Nasza redakcja oczywiście będzie dalej śledzić projekt rozbudowy obecnego parkingu.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 6