› bieżące
12:12 / 03.02.2013

Sportowe ferie w Zespole Szkół nr 1. Dzieci bawiły się świetnie

Sportowe ferie w Zespole Szkół nr 1. Dzieci bawiły się świetnie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 i gimnazjaliści z "Czwórki" nie nudzili się podczas tegorocznych ferii zimowych. Nauczyciele wychowania fizycznego zadbali o to, by młodzi koszykarze mogli trenować nawet w okresie wolnym od nauki. 

Po raz pierwszy w historii szkoły uczniowie SP 11 uczestniczyli również w zorganizowanej formie nauki narciarstwa zjazdowego. Pod opieką instruktora, przeszli pierwszy etap szkolenia. Już po kilku lekcjach na stokach Góry Chrobrego okazało się, że cała grupa ma ogromny talent i w szybkim tempie przyswaja trudne ćwiczenia. Po zakończeniu dziesięciodniowego kursu, uczniowie klasy V b, mogą pochwalić się tym, że  potrafią samodzielnie, w sposób bezpieczny i kontrolowany, zjechać z najwyższego stoku w okolicy. Aura okazała się bardzo łaskawa dla adeptów narciarstwa i przez cały okres ferii warunki śniegowe na stoku utrzymywały się na bardzo wysokim poziomie.

Gratulacje dla uczniów  za wytrwałość i poświęcenie w celu osiągnięcia sportowego sukcesu oraz podziękowania dla tych wszystkich, którzy umożliwili młodzieży taką wspaniałą formę wypoczynku.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Elblągu

 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%