› biznes
15:00 / 12.09.2016

Sposób na oszczędność — Wymiana walut z KantorEkspert.pl

Sposób na oszczędność — Wymiana walut z KantorEkspert.pl

Kto z nas w obecnych czasach nie szuka swojego sposobu na oszczędzanie? Sytuacja w kraju zmusiła wiele osób do wyjazdów za granicę czy też do zaciągnięcia kredytów w obcej walucie. Stąd też naturalne jest to, że wszędzie szukamy oszczędności. Zarobione pieniądze chcemy wymieniać zawsze po najkorzystniejszym kursie, to samo dotyczy spłaty raty kredytu im lepszy kurs danej waluty, tym więcej zostanie w naszej kieszeni. Z pomocą przychodzi internetowa wymiana walut z KantorEkspert.pl. Tutaj kursy zakupu i sprzedaży walut są o wiele korzystniejsze od tych, które oferują banki czy kantory stacjonarne.

Jak zacząć oszczędzać z KantorEkspet.pl

Wymiana walut w tym kantorze internetowym jest bardzo prosta i opiera się na 3 krokach a cały serwis, jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Na początku należy, zarejestrować się na stronie https://kantorekspert.pl/. Prowadzenie konta w serwisie nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest całkowicie darmowe. Jego założenie zajmie Ci dosłownie kilka minut, a na e-mail dostaniesz wiadomość z potwierdzeniem rejestracji oraz z linkiem aktywacyjnym, na który należy kliknąć. Aby wymieniać walutę, będziesz potrzebował co najmniej dwóch kont bankowych, w tym jedno złotówkowe, na koniec pozostaje tylko zasilenie swojego konta w serwisie. Działalność KantorEkspert opiera się na tak zwanym portfelu walutowym, gdzie są dostępne nasze środki, te z kolei możemy wymienić na interesującą nas walutę w dogodnym dla nas momencie zawsze po najlepszym kursie. Cały proces wymiany walut trwa zaledwie kilka minut, przy czym zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa.


Ile jesteśmy w stanie naprawdę zaoszczędzić?

Warto pamiętać, że w kantorach internetowych różnice między kursem zakupu i sprzedaży najpopularniejszych walut są naprawdę wąskie i wynoszą zaledwie kilka groszy, a nie kilkanaście czy kilkadziesiąt jak w niektórych bankach. Stąd też oszczędności pojawią się przy stosunkowo nie wielkich kwotach wymiany walut np. Przy zakupie 1000 euro w serwisie KantorEkspert.pl zamiast w banku, jesteśmy w stanie zyskać 213,90 zł (kalkulator walutowy dostępny na stronie — stan na dzień 01.09.2016r). Wiadomo, że jeśli będziemy wymieniać większe kwoty, oszczędności będą rosły wraz z nimi oraz dodatkowo przy regularnych transakcjach dostajemy możliwość negocjacji kursu.

Podsumowując świadome korzystanie z możliwości internetowej wymiany walut, jest dobrym sposobem na uzyskanie dużych oszczędności w naszym budżecie. Wymiana waluty online zajmuje kilka minut i jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dlatego korzystając z tego typu usług, oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i swój cenny czas.


 

11
0
oceń tekst 11 głosów 100%