› zapowiedzi
17:22 / 09.01.2020

Spotkanie autorskie z Adrianem Gołębiewskim

Spotkanie autorskie z Adrianem Gołębiewskim

10 stycznia 2020 roku odbędzie się spotkanie autorskie z elbląskim pisarzem Adrianem Gołębiewskim, które odbędzie się  w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu przy ulicy Generała Józefa Bema 50.

Adrian Gołębiewski ma 20 lat i jest jednym z najmłodszych elbląskich pisarzy, a prawdopodobnie najmłodszym, któremu udało się wydać książkę. Ukończył Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących (technik organizacji reklamy z innowacją reklamy wizualnej). 12 czerwca 2019 roku odbyła się premiera jego pierwszej powieści pod tytułem „Oaza”. 

Czy właśnie tak będzie wyglądał idealny świat? Wyobraź sobie miejsce, w którym zakazane jest czytanie książek, oglądanie telewizji czy zdobywanie wiedzy. Miejsce, którego nie można opuścić. Pomyśl o społeczeństwie podzielonym na grupy społeczne, które tworzą prostą hierarchię – jest w niej miejsce dla niewolników, ludzi pozornie wolnych oraz kontrolującej każdy ruch władzy. Tak właśnie zorganizowana jest Oaza – miasto, które miało być wolnym od grzechu rajem dla nowego pokolenia.Do czego może doprowadzić obsesja władzy? Czy grupie kilku zdeterminowanych ludzi uda się zburzyć ład pozornie idealnego świata, w którym przyszło im żyć? I czy w takiej rzeczywistości jest jeszcze miejsce na miłość?

– to opis wydawcy. 

Spotkanie odbędzie się o godzinie 15:30 10 stycznia (piątek). Wstęp wolny. 

Wydarzenie na Facebooku

„Oaza” – recenzje / możliwość zakupu książki

Profile Adriana Gołebiewskiego znajdziecie na Facebooku:

„Oaza”

Adrian Gołębiewski – fanpage

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%