› bieżące
13:30 / 15.04.2013

Spring Breakers w Multibabykinie. SPRAWDŹ CZY WYGRAŁEŚ!

Spring Breakers w Multibabykinie. SPRAWDŹ CZY WYGRAŁEŚ!

fot. źródło: spring-breakers-movie-trailer.blogspot.com

Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz z Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na Multibabykino. W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: Spring breakers. Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice czerpią przyjemność z kina. Kolejny seans obędzie się już w najbliższą środę, 17 kwietnia.

Podwójne zaproszenie na jutrzejsze Multibabykino otrzymuje Pan Daniel Sinacki. Gratulujemy!

Na potrzeby najmłodszych widzów Multikino przygotowało specjalne warunki na salach kinowych. Sale mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla niejednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem. Na sali kinowej każdorazowo ustawione są też siedziska i nosidełka, na które rodzic może przesadzić dziecko z wózka. Warunki są sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy, bo podczas Multibabykino tworzy się wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Multibabykino adresowane jest do przyszłych mam oraz młodych rodziców, którzy staraj się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnościami, takimi jak np.: kino. Multibabykino to seanse filmowe, podczas których prezentowane są najnowsze produkcje dla dorosłych. Multibabykino odbywa się regularnie co tydzień, w każdą środę o godz.: 12:00.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Multibabykino, wystarczy na adres konkursy@elblag.net przesłać do nas e-mail, w tytule wpisując "Multibabykino", natomiast w treści swoje imię i nazwisko. Wygrywa osoba której wiadomość dotrze do nas jako trzecia. Na zgłoszenia czekamy do jutra, do godziny 13:00.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%