› bieżące
08:02 / 29.03.2014

Stacja samoobsługowa NESTE zmienia właściciela. Możemy liczyć na tańsze paliwo?

Stacja samoobsługowa NESTE zmienia właściciela. Możemy liczyć na tańsze paliwo?

Po raz kolejny stacje samoobsługowe NESTE w całej Polsce zmieniają właściciela. Również na elbląskiej stacji możemy się spodziewać zmian. Jakich? Czy możemy liczyć na tańsze paliwo?

Popularną sieć NESTE, która w całej Polsce ma 27 punktów wykupił koncern Shell w 2013 roku. Kilkanaście dni temu podpisano kolejną umowę, na mocy której właścicielem punktów zostanie spółka BM REFLEX. W tym momencie przebiega proces przejmowania stacji.

Według planów nowego właściciela do połowy maja br. będzie trwać proces przejmowania stacji. Od tego momentu wszystkie stacje paliwowe będą działać pod logiem eMILA. Te przejęcie firmie BM Reflex pasuje, ponieważ jest zgodne z konceptem firmy, która stawia na rozwój właśnie stacji bezobsługowych.

Czy możemy się spodziewać tańszego paliwa? Najprawdopodobniej nie. Zmiany będą wyłącznie zewnętrzne – zmiana barw, oznakowań, dystrybutorów. Zasada firmy jest jednak klarowna – dostarczać swoim Klientom wysoką jakość paliw za przystępną kwotę. Z taką wizją możemy spoglądać również i na elbląską stację NESTE.

5
2
oceń tekst 7 głosów 71%