› sport
08:34 / 17.11.2013

Stal Mielec – Olimpia Elbląg LIVE! Czy Kaczmarczyk znów zaskoczy rywala?

Stal Mielec – Olimpia Elbląg LIVE! Czy Kaczmarczyk znów zaskoczy rywala?

Wygrana z Wisłą Puławy w dobrym stylu dała nadzieję kibicom na zdecydowanie lepszą grę zespołu. Jednak prawdziwym testem trenera Dariusza Kaczmarczyka będzie rywalizacja ze Stalą Mielec, przy zapewne największej publiczności w lidze. Spotkanie w niedzielę o godzinie 17.00.

Zapraszamy na relację tekstową tutaj.


Szkoleniowiec Olimpii dostał szansę wykazania się w ligowych starciach i jak na razie wygrał w pierwszej rywalizacji. Jednak to dopiero wierzchołek góry lodowej jaką jest kampania przedostania się do pierwszej ósemki. Starcie ze Stalą Mielec będzie wyjątkowo trudne z racji twierdzy jaką jest nowy stadion w tym mieście. Tam jeszcze gospodarze nie przegrali. W 3 poprzednich meczach zdobyli komplet punktów ogrywając Motor Lublin i na wyjeździe z czystym kontem Puławy i Pelikan Łowicz. To silny zespół, który mimo, że jest beniaminkiem, poważnie aspiruje do awansu.

W naszej drużynie nastroje powinny być pozytywne. Już nie słychać o kiepskich statystykach, nie strzelonych bramkach, słabej pozycji w lidze. Piłkarze Olimpii powinni zdawać sobie sprawę z poprawy i grać z mniejszą presją. To będzie ważne, ponieważ w górnej części tabeli zespoły mają podobną ilość punktów i ewentualna wygrana gospodarzy może ich usadowić na pierwszym miejscu w drugiej lidze.

Elbląg.net sport na Facebooku!

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%