› bieżące
15:12 / 17.06.2013

Stare Dobre Małżeństwo - wygraj zaproszenie na koncert

Stare Dobre Małżeństwo - wygraj zaproszenie na koncert

Już 21 czerwca legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo, zagra w Centrum Kultury w Braniewie. 18 maja zespół gościł w Elblągu, ale ze względu na ograniczoną liczbę biletów wielu miłośnikom poezji śpiewanej nie udało się dostać na koncert. My mamy dla naszych czytelników jedno podwójne zaproszenie na koncert.

 

Jedno podwójne zaproszenie na koncert wygra osoba, która zgłosi się jako pierwsza, wysyłając e-mail na adres: konkursy@elblag.net, w tytule wiadomości wpisując: Stare Dobre Małżeństwo. Konkurs będzie trwał do czwartku (20 czerwca), do godziny 20:00.

 

Koncert odbędzie się w Centrum Kultury w Braniewie, już 21 czerwca 2013 o godzinie 18:00.

 

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO to zespół złożony z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły,Ruszaj się Bruno...) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu (Topielica czy Ogień zapłonie w nas).

Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej. Skład zespołu: KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna, BOLO PIETRASZKIEWICZ – gitary, instrumenty klawiszowe, cajon, ROMAN ZIOBRO – kontrabas, gitara basowa

 

 

 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%