› sport
10:47 / 08.03.2014

Start Elbląg - AZS Koszalin LIVE! Czy zajmiemy czwarte miejsce w lidze?

Start Elbląg - AZS Koszalin LIVE! Czy zajmiemy czwarte miejsce w lidze?

To najważniejsze pytanie przed tym spotkaniem. Rywalizacja z AZS Energą Koszalin to starcie bezpośrednich przeciwników w walce o czwartą pozycję. Będzie to szansa dla Elblążanek by zmazać nieudany występ w pierwszym starciu tych zespołów. Spotkanie w sobotę o godzinie 17.00.

Sprawdź relację tutaj

Trzeba wygrać z Koszalinem i czekać na wieści ze spotkania w Jeleniej Górze gdzie tamtejszy zespół zmierzy się z Pogonią Balica Szczecin. W przypadku wygranej podopiecznych trenera Antoniego Pareckiego i porażce Szczecinianek to nasz zespół zajmie czwarte miejsce i będzie rozstawiony przed główną fazą rywalizacji. Wówczas zmierzyłby się z Pogonią.

W składzie gości sporo kontuzji. W meczu ze Startem nie wystąpią Sara Garovic, Sylwia Lisewska oraz Izabela Czarna. W niedawnych spotkaniach Akademiczki wygrały z Pogonią na wyjeździe i u siebie z Vistalem i KPR - em. Prezentują się dobrze i będą trudnym rywalem dla Startu, który od trzech kolejek nie potrafi triumfować na boisku. Zatem trzeba trzymać kciuki za dziewczyny by w dniu Kobiet sprawiły sobie satysfakcję znakomitym występem.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%