› bieżące
15:33 / 21.05.2015

Startuj w wyścigu po cenne nagrody - nowa edycja Konkursu Fotograficznego Empiku ruszyła

Startuj w wyścigu po cenne nagrody - nowa edycja Konkursu Fotograficznego Empiku ruszyła

6 maja wystartowała VII edycja Konkursu Fotograficznego Empiku. Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody - aparaty Nikon1 J5, monitory EIZO, profesjonalne akcesoria dla prawdziwych pasjonatów fotografii i wiele, wiele innych. Organizatorzy czekają na Twoje zgłoszenie aż do końca czerwca!

Kochasz fotografię i świetnie odnajdujesz się w portrecie lub fotografii ulicznej? Umiesz zatrzymać emocje i naciskasz spust migawki w decydującym momencie? W takim razie Konkurs Fotograficzny Empiku jest właśnie dla Ciebie. Empik i empikfoto.pl uruchomiły kolejną, VII już, edycję swojego corocznego konkursu, do którego zapraszają pasjonatów i amatorów fotografii. Tym razem uczestnicy zmierzyć się mogą w dwóch kategoriach tematycznych - bardzo lubianym portrecie i cieszącej się nie mniejszym zainteresowaniem fotografii ulicznej.

Prace można nadsyłać do 30 czerwca poprzez formularz dostępny na stronie www.empikfoto.pl/kfe, a każde zgłoszenie może zawierać maksymalnie 3 fotografie w wybranej kategorii. Wyniki zostaną ogłoszone w drugiej połowie lipca. Przesłane zdjęcia oceniać będzie jury w składzie: fotograf i wykładowca Akademii Nikona - Paweł Duma, redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Poland - Maciej Zieliński oraz redaktor prowadzący serwisu internetowego fotoblogia.pl - Krzysztof Basel.

Konkurs Fotograficzny Empiku przez sześć edycji zdobył wielu fanów i cieszy się coraz większą popularnością wśród amatorów fotografii, którym wygrana umożliwia doskonalenie umiejętności i szlifowanie warsztatu. Zdjęcia laureatów poprzednich odsłon tej fotograficznej potyczki dostępne są na stronie konkursowej KFE.

W tym roku łączna wartość nagród to prawie 20 tys. zł. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali aparaty Nikon1 J5 i profesjonalne monitory EIZO. W konkursie do wygrania także warsztaty w Akademii Nikona, próbniki kolorów i kalibratory marki Datacolor, prenumeraty magazynu Digital Camera oraz bony na zakupy w serwisie empikfoto.pl. Organizatorzy zdecydowali się przyznać także specjalną Nagrodę Publiczności, która otrzyma autor zdjęcia z największą liczbą głosów. Dodatkowo każda z osób, która wyśle swoje zgłoszenie lub zagłosuje na jedną z prac otrzyma kod uprawniający do 60% rabatu na dowolne odbitki w linii Premium lub Standard.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%