› bieżące
12:11 / 03.02.2013

Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego: Juliuszki, Kaczuchy, czyli zabawa na całego (video)

Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego: Juliuszki, Kaczuchy, czyli zabawa na całego (video)

fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Przyszli maturzyści I Liceum Ogólnoszktałcącego w Elblągu więdzą, jak świetnie się bawić na imprezie przedmaturalnej. To właśnie wczoraj (19 stycznia), w hali MOS-u "rządziła" słynna "jedynka" i trzeba przyznać, że impreza na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich tam obecnych. 

Początek imprezy tradycyjnie rozpoczął się od części oficjalnej - polonez, przemówienie pani dyrektor Zofii Ostrówki oraz podziękowania dla wszystkich nauczycieli oraz rodziców. 

Do udziału w imprezie zapraszał zespół LP, który poza samą muzyką organizował również bardzo interesujące zabawy: obecni mogli spróbować swoich sił podczas konkursu na taniec "kaczuch", can can-a oraz słynnej macareny. 

Studniówkową tradycją pierwszego "ogólniaka" jest wręczanie "Juliuszków", czyli nagród dla nauczycieli w poszczególnych kategoriach, takich jak: czarna mamba oraz riposta roku.

Wszystkim uczniom klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego życzymy powodzenia na maturze i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału wideo (wideo wkrótce) ze studniówki.

30
1
oceń tekst 31 głosów 97%

Zdjęcia ilość zdjęć 154