› bieżące
15:56 / 13.01.2013

Studniówka III LO: Eksluzywnie i na bogato. Zobacz zdjęcia i film

Studniówka III LO: Eksluzywnie i na bogato. Zobacz zdjęcia i film

fot. Rafał Kadłubowski

Jeżeli wszysycy tegoroczni maturzyści bawią się na studniówkach, to w tym gronie nie mogło zabraknąć III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Wczoraj (12 stycznia) uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi uczestniczyli w balu przedmaturalnym, który zorganizowano w Hotelu Elbląg.

Uroczystość zainguraowano przepięknym wykonaniem poloneza, tańczący uczniowie ubrani byli w staropolskie stroje - panowie w mundurach, panie w białych sukniach. Tego typu polonez to już studniówkowa tradycja, kultywowana od lat na balach III LO. Po oficjalnej wersji zaproszono wszystkich obecnych do wspólnego poloneza.

Dyrektor szkoły, Jan Zaborowski, nie ukrywał zadowolenia, że to właśnie w konwencji hotelowej zorganizowano tegoroczną imprezę: - Po sześciu latach przerwy po raz kolejny ten wielki bal odbywa się w eksluzywnym miejscu, na czym bardzo mi zależało - przyznaje dyrektor. - Nawiązując do matury, to uczniowie mają wyznaczone cele: zdać maturę, dostać się na dobrą uczelnię, zgodną ze swoimi marzeniami i upodobaniami - zakończył Jan Zaborowski.

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości, do wspólnej zabawy na parkiecie wszystkich zgromadzonych namawiał didżej, który był animatorem balu do białego rana.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Obecnie trwa składanie materiału filmowego z balu. Zapraszamy wkrótce do jego obejrzenia na elblag.net.

36
4
oceń tekst 40 głosów 90%

Zdjęcia ilość zdjęć 92