› bieżące
22:20 / 19.01.2013

Studniówka Zespołu Szkół Technicznych: Podchodźcie do życia pozytywnie!

Studniówka Zespołu Szkół Technicznych: Podchodźcie do życia pozytywnie!

Przy dobrej zabawie nie ma czasu na myślenie o poważnych sprawach, ale uczniowie ZST zrobili wyjątek i chętnie opowiadali o ważnych egzaminach, planach na przyszłość i o najciekawszych chwilach ostatnich lat. Również Hanna Mierzejewska - dyrektor ZST - skomentowała studniówkę oraz kabaret. 

- Po latach nauki, uczniowie naszej szkoły są już dojrzałymi ludźmi - powiedziała pani dyrektor - Bal studniówkowy jest przepiękną uroczystością, która pozostanie w pamięci przyszłych absolwentów.Myślę, że są oni gotowi na egzamin maturalny, próbne poszły bardzo dobrze. - cieszyła się Hanna Mierzejewska. 

Co o maturze myślą sami zainteresowani? - Do matury zacznę się uczyć w majówkę. - śmieje się Dawid i dodaje - Ciężko będzie się rozstać z klasą

Będąc na studniówce nie można było zapomnieć o samej zabawie i szkolnych wspomnieniach: - Fajna impreza, jest dużo ludzi, którzy świetnie się bawią. - stwierdziła Natasza. - Wspomnienia są oczywiście ciekawe i pozytywne. - Kręciliśmy kabaret, było dużo śmiechu. - dodała Karolina. 

Motto uczniów ZST? - Podchodźcie do życia pozytywnie! - powiedział Przemek.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia na maturze i podczas egzaminów zawodowych, zapraszamy do obejrzenia materiałiu wideo, gdzie obejrzycie wywiady z przyszłymi maturzystami. 
 

31
1
oceń tekst 32 głosów 97%

Powiązane artykuły

Studniówka Zespołu Szkół Technicznych: Wspólna zabawa uczniów i nauczycieli

19.01.2013 komentarzy 1

Klub Eden w piątkową noc (18 stycznia) stał się salą studniówkową Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Wszyscy obecni uczestniczyli w hucznej...