› bieżące
15:24 / 19.01.2013

Studniówka Zespołu Szkół Technicznych: Wspólna zabawa uczniów i nauczycieli

Studniówka Zespołu Szkół Technicznych: Wspólna zabawa uczniów i nauczycieli

fot. Rafał Kadłubowski

Klub Eden w piątkową noc (18 stycznia) stał się salą studniówkową Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Wszyscy obecni uczestniczyli w hucznej zabawie, świętując zbliżającą się wielkimi krokami maturę i egzaminy zawodowe.

- Wznieśmy toast za maturę i egzaminy zawodowe, ale też za dzisiejszy bal – powiedziała podczas otwarcia balu dyrektor ZST, Hanna Mierzejewska.

Oczywiście nie zabrakło poloneza, pięknie zatańczonego przez przyszłych absolwentów. Tuż po uroczystej kolacji wszyscy ruszyli na parkiet, gdzie do tańca zapraszał Łukasz Gesek.

Uczniowie klas maturalnych podczas części artystycznej przygotowali dwa filmy o życiu szkoły. Kadra pedagogiczna nie pozostawała dłużna, przygotowując nie lada gratkę. Nauczyciele wspólnie z uczniami zatańczyli słynne „kaczuchy” oraz hit ostatniego czasu „Gangnam Style”.

Bawimy się super, nauczyciele też – podsumował Przemek. – Impreza jest naprawdę fajna – potwierdzał Dawid.

Zabawa studniówkowa trwała do białego rana i na pewno wszyscy uczestnicy będą długo wspominać ten bal.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz już wkrótce filmowej relacji ze studniówki Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu.

22
1
oceń tekst 23 głosów 96%

Powiązane artykuły

Studniówka Zespołu Szkół Technicznych: Podchodźcie do życia pozytywnie!

19.01.2013 komentarzy 6

Przy dobrej zabawie nie ma czasu na myślenie o poważnych sprawach, ale uczniowie ZST zrobili wyjątek i chętnie opowiadali o ważnych egzaminach, planach na...

Zdjęcia ilość zdjęć 132