› bieżące
18:01 / 13.01.2013

Studniówka ZSG: „Gary” bawiły się do białego rana. Zobacz video i zdjęcia.

Studniówka ZSG: „Gary” bawiły się do białego rana. Zobacz video i zdjęcia.

fot. Witold Sutkowy

Sobotnia noc (12 stycznia) hala Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kościuszki, należała do maturzystów Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu. Redakcja elblag.net towarzyszyła uczniom Gastronomika, niemal przez całą zabawę. Tylko u nas możecie obejrzeć wywiady video z uczestnikami zabawy oraz pełną relację z balu.

Przyszli maturzyści nie zapomnieli o obowiązkowym polonezie na otwarcie balu, pani dyrektor - Maria Dobosz - powitała swoich podopiecznych oraz całe grono pedagogiczne i podkreśliła, jak ważna jest matura w dorosłym życiu każdego człowieka. 

Młodzież wysłuchała serdecznych życzeń i z niecierpliwością czekała na rozpoczęcie zabawy wraz z zespołem Mejk i obecnym didżejem. Parkiet w hali MOS był praktycznie cały czas zapełniony po brzegi, zabawa była niesamowita, uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi bawali się do białego rana.

Nie mogło zabraknąć hitów: "Ona tańczy dla mnie", czy też "Gangnam Style", ale zespół Mejk nie poprzestał na najnowższych trendach muzyki i zagrano również starsze hity rocka i popu.

Na długo w pamięci wszystkich obecnych na balu pozostanie kabaret oraz pokazy taneczne przygotowane przez klasy maturalne, cała sala śmiała się do łez, a osoby grające na pewno bawiły się równie dobrze.

Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć ze studniówki Zespołu Szkół Gospodarczych, przygotowanej przez reporterów elblag.net Witolda Sutkowego i Rafała Kadłubowskiego oraz filmowej relacji z zabawy.

22
1
oceń tekst 23 głosów 96%

Powiązane artykuły

Studniówka ZSG: Nie tylko maturą człowiek żyje (video)

13.01.2013 komentarzy 6

Kolejna część serii: "Studniówkowe wywiady z maturzystami", tym razem bohaterami naszego materiału wideo byli uczniowie Zespołu Szkół...

Zdjęcia ilość zdjęć 163