› bieżące
19:17 / 13.01.2013

Studniówka ZSG: Nie tylko maturą człowiek żyje (video)

Studniówka ZSG: Nie tylko maturą człowiek żyje (video)

Kolejna część serii: "Studniówkowe wywiady z maturzystami", tym razem bohaterami naszego materiału wideo byli uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych, którzy bal przedmaturalny mieli wczoraj (12 stycznia) w hali MOS. Rozmowy przebiegały bezproblemowo i przyjemnie, a ich tematem była nie tylko matura. Pytaliśmy też o przygotowania do studniówki, najlepszych nauczycieli i wspomnienia związane ze szkołą.

Aleksandra Połczyńska i Urszula Samel - wychowawczynie klas maturalnych - zgodnie twierdzą, że uczniowie dojrzali przez cztery lata szkoły: - Uczniowie ewoluowali i w klasie maturalnej są już dojrzałymi ludźmi, którzy podejmą się egzaminu maturalnego. - stwierdziła pani Połczyńska - Była ostatnio Wigilia klasowa, obiecałam sobie, że nie będę płakać, ale niestety się nie udało, ponieważ więź pozostaje. - dodała wychowaczyni klasy IV b - Urszula Samel. 

Udało nam się zrobić wywiad z prowadzącą galę Angeliką, która miała na sobie wyjątkową suknię: - Od początku zażyczyłam sobie suknię balową, jako osoba prowadząca bal chciałam wyglądać zjawiskowo. - przyznała maturzystka. - Nie przejmowałyśmy się (studniówką - przyp. red.) aż do samego końca, było wiele kłótni, ale ostatecznie wszystko się udało. - powiedziała zadowolona Angelika. 

- Chcę się jeszcze uczyć, ale bez przesady, mam swoją wiedzę i douczę się po prostu. - skwitował jeden z uczniów.

- Pewnie, że jestem gotowa. - powiedziała Kamila - Największe problemy mam z angielskim, nie bardzo mi wchodzi. - przyznała - Życzę wszystkim maturzystom połamania pióra!

W imieniu całej redakcji elblag.net przyłączamy się do życzeń, powodzenia uczniowie ZSG!

18
1
oceń tekst 19 głosów 95%

Powiązane artykuły

Studniówka ZSG: „Gary” bawiły się do białego rana. Zobacz video i zdjęcia.

13.01.2013 komentarzy 8

Sobotnia noc (12 stycznia) hala Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kościuszki, należała do maturzystów Zespołu Szkół Gospodarczych w...