› bieżące
09:47 / 22.01.2013

Studniówka ZSIŚiU: Uwaga! Uwaga! Królową i Królem balu są...

Studniówka ZSIŚiU: Uwaga! Uwaga! Królową i Królem balu są...

fot. Rafał Kadłubowski

"W dzisiejszym odcinku zapraszamy na..." tak można zacząć, bo to już chyba ósma (a może nawet dziewiąta) odsłona studniówkowych wywiadów z przyszłymi maturzystami. Tym razem odwiedziliśmy Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, a raczej Kobiecy Zespół Szkół... Choć konkurs na Króla Balu był bardzo zacięty, bowiem startował w nim aż jeden zawodnik! 

- Jestem w szoku, nie spodziewałam się, że wygram - przyznała "nowa" królowa balu, Aneta - Przygotowania do matury są ciężkie, nie jest łatwo. - stwierdziła królowa.

Co na to Król Balu? - Wszystko zależy od zaangażowania, raz jest dzień, że jest chęć do nauki, a innym razem niczego się nie chce - powiedział Jacek - Ale mimo to jesteśmy dobrej myśli. - podsumował król. 

Zapominając o maturze zapytaliśmy o zabawę: - Impreza jest naprawdę super - oceniła Magda - Panuje miła atmosfera  - To jest impreza najlepsza w tym mieście! - dodała Monika. 

I na koniec życzenia dla przyszłych maturzystów od królewskiej pary: - Szczęścia i powodzenia - życzyła dyplomatycznie królowa Aneta - Abyście zdali maturę i od losu to, czego oczekujecie - zakończył król Jacek. 

11
0
oceń tekst 11 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 126