› bieżące
16:21 / 19.11.2013

Stypendia kulturalne prezydenta do wzięcia

Stypendia kulturalne prezydenta do wzięcia

fot. elblag.net

Prezydent Elbląga Jerzy Wilk serdecznie zaprasza do składania wniosków na Stypendia Kulturalne Miasta Elbląg. Adresowane są one do artystów, profesjonalnych i niezawodowych twórców, którzy planują realizację przedsięwzięcia kulturalnego.

Przyznanie Stypendium następuje na wniosek osoby zainteresowanej, zamieszkującej w Elblągu albo realizującej projekt odbywający się lub związany z Elblągiem. Stypendyści wybierani są w drodze konkursu ofert.

Wnioski o przyznanie Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląg można składać do końca listopada 2013 r. Wypełnione dokumenty przyjmowane są w sekretariacie Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego mieszczącego się przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu.

Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w wersji papierowej oraz elektronicznej w formacie do edycji (przesyłając na dres e-mail: dk@umelblag.pl). Więcej informacji na temat Stypendiów Kulturalnych Miasta Elbląg można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu www.elblag.eu, telefonicznie pod numerem (55) 239 33 20 lub pocztą elektroniczną: dk@umelblag.pl .

Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%