› sport
15:09 / 20.03.2014

Sukces piłkarza Concordii. Wyróżniony w "Piłce Nożnej"

Sukces piłkarza Concordii. Wyróżniony w

fot. Bartłomiej Ryś

Wygrana na wyjeździe ze Stalą Rzeszów była dużym wydarzeniem dla nowych zawodników Concordii Elbląg. W tym spotkaniu dobrą formę pokazało kilku piłkarzy zagranicznych, którzy mieli udział przy kreowaniu akcji bramkowych zespołu trenera Jesusa Vicente Gimeneza. Według dziennikarzy tygodnika "Piłka Nożna" za wyróżnienie zasłużył pomocnik Juanma.

Hiszpan był jednym z najlepszych zawodników na boisku. To jego akcje podobały się widzom w Rzeszowie. Z rzutów wolnych dwa razy trafił w poprzeczkę. W drugiej takiej sytuacji w końcówce spotkania napastnik Alfredo Zapata zdobył gola. To jednak nie tylko to wpłynęło na wybór. Juanma prezentował się znakomicie, wyróżniał się techniką, rozgrywaniem akcji. Kilka razy pokazał efektowny drybling mijając rywala.

Jedenastka kolejki wg "Piłki Nożnej"

Pazdan (Znicz Pruszków) - Chrabąszcz (Siarka Tarnobrzeg), Jakubiec (Wisła Puławy), Kulewicz (Limanovia Limanowa), Ziąbski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kądzior (Motor Lublin), Kosiński (Olimpia Zambrów), Machalski (Znicz Pruszków), Hryszko (Olimpia Zambrów), Koczon (Siarka Tarnobrzeg), Juanma (Concordia Elbląg)

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%