› bieżące
17:06 / 10.11.2023

Sukcesy Destination Dance Studio w Mistrzostwach Świata WDSF

Sukcesy Destination Dance Studio w Mistrzostwach Świata WDSF

fot. Nadesłane.

Czas na podsumowanie startu naszych tancerzy z Destination Dance Studio w minionych Mistrzostwach Świata WDSF DanceSport Disco Dance oraz turnieju towarzyszącemu Open International Disco Dance, które w miniony weekend odbyły się w Belgii.

Za nami jeden z najważniejszych wyjazdów turniejowych, na który przygotowywaliśmy się od bardzo dawna. Po wielu sukcesach naszych tancerzy na Mistrzostwach Polski Disco Dance Związek Tańca Nowoczesnego i Polski Taniec w Ząbkach, nasi tancerze dostali powołanie do kadry narodowej Polski i możliwość startu na najważniejszym wydarzeniu na Świecie. Dla większości naszych tancerzy to pierwszy start w tak ważnym turnieju i co więcej - pierwsze tak wspaniałe sukcesy.

Do Belgii wyruszyliśmy w 25-osobowym składzie, startując w kategoriach solo, duety, mini formacje i formacje Disco Dance, podczas 2 dni zmagań turniejowych.

Poniżej wszystkie nasze osiągnięcia finałowe:
1 miejsce - Maja Solarz - Open Disco Dance Juvenile 1
2 miejsce - Iga Szercha - Open Disco Dance Juvenile 1
3 miejsce - Lena Bielińska - Open Disco Dance Juvenile 1
3 miejsce - Agata Jarzyło - Open Disco Dance Junior 1
3 miejsce - Maja Solarz i Lena Bielińska - Open Disco Dance Duo Juvenile 2
4 miejsce - Destination Dream Team - World Championship Small Group Adult
4 miejsce - Destination - Open Disco Dance Formation Junior
4 miejsce - Destination Kids - Open Disco Dance Small Group Children

Gratulujemy z całego serca naszym tancerzom wszystkich wspaniałych prezentacji na parkiecie. Jesteśmy niesamowicie dumni z waszej pracy, zaangażowania i poświęcenia oraz prezentacji na parkiecie.

Dziękujemy trenerom za przygotowanie: Milena Sikorska, Wiktoria Sudomierska, Maria Marciniak to dzięki Wam byliśmy właśnie w tym miejscu. Dziękujemy p. Marcie i p. Monice, które wspaniale opiekowały się naszymi tancerkami, kibicowały i prawie razem z nimi zostawiły serce na parkiecie. Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, zaufanie i możliwość rozwoju Waszym wspaniałych dzieci. I dziękujemy wszystkim darczyńcom, dzięki którym mogliśmy zrealizować nasze marzenia. To był cudowny czas, który na zawsze pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach.

Destination Dance Studio

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%