› relacje
10:26 / 09.05.2016

Sukcesy młodych elbląskich siatkarek w Ergo Arenie

W sobotę 7 maja 2016 w gdańskiej Ergo Arenie odbył się Finałowy Turniej Pomorskiej Ligi Mini Siatkówki, której organizatorem był Atom Trefl Sopot.

Zmagania w lidze trwały od października ubiegłego roku. W tym czasie rozegrane zostały trzy turnieje. Rewelacyjnie w ostatnim turnieju zaprezentowały się zawodniczki PUKS SALWATOR Elbląg. W najmłodszej kategorii nasze dziewczyny nie miały sobie równych zajmując dwa pierwsze stopnie podium. Pierwsze miejsce zajęła Magdalena Oziemkiewicz, która w całym turnieju wygrała wszystkie swoje mecze, natomiast drugie miejsce zajęła Matylda Dwulat. Tuż za podium na 4. miejscu uplasowała się kolejna zawodniczka z klubu Ines Orłowska. Pozostałe miejsca w tej kategorii – 13. Natasza Romanowska oraz 15. Emilka Kowalczyk (najmłodsza uczestniczka turnieju). W starszej kategorii 7. miejsce zajęła Krysia Jankowska, a na 9. miejscu sklasyfikowana została Ola Kulesza. Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.