› bieżące
14:35 / 11.10.2013

Super niania Dorota Zawadzka z Aktywną Rodziną dziś w Elblągu

Super niania Dorota Zawadzka z Aktywną Rodziną dziś w Elblągu

Dziś w Elblągu (Ratusz Staromiejski, ul. Stary Rynek 25, godz. 17.00), odbędą się warsztaty dla rodziców szukających ciekawych pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu razem ze swoimi pociechami. Spotkanie jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej Aktywna Rodzina prowadzonej przez Stowarzyszenie Sportowe Maluszki.

Akcja ma na celu uświadamianie rodzicom, jak istotne dla pełnego rozwoju dziecka oraz budowania pozytywnych relacji jest wspólne uprawianie sportu czy w ogóle aktywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Zadaniem kampanii jest też propagowanie aktywności ruchowej wśród dzieci już od pierwszego roku życia. Spotkanie poprowadzi gość specjalny kampanii, ekspert w dziedzinie wychowania, Dorota Zawadzka, telewizyjna Superniania, dla której „rodzinna aktywność fizyczna buduje nie tylko kondycję, ale również dobre relacje między rodzicami i dziećmi.” Honorowy Patronat nad kampanią objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Patronat Medialny nad akcją objęła stacja telewizyjna MiniMini+, Radio ZET Gold, Radio Plus.

Aby wziąć udział w jednym ze spotkań, wystarczy zarejestrować się na stronie www.AktywnaRodzina.org. Więcej informacji na temat kampanii, terminarz i lokalizacje spotkań będzie można znaleźć na stronie www.AktywnaRodzina.org oraz na Facebooku www.facebook.com/aktywnarodzinaorg .

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%