› bieżące
14:21 / 10.07.2014

Swedish House w klubie Oxiden. Zobacz imprezową rozpiskę

Swedish House w klubie Oxiden. Zobacz imprezową rozpiskę

Imprezy w klubie Oxiden zaczynamy już w czwartek! To świetne propozycje na trwające już wakacje. Zobacz co przygotowali właściciele lokalu.

Co czwartek standardową imprezą „Before Weekend”. Wejście do klubu to koszt, uwaga, zero złotych. Na wstępnie każdy imprezowicz dostanie piwko GRATIS! Kolejne promocje na barze to np. shot wódki (4 zł) oraz Jack Daniels z Pepsi (12 zł). Pierwsze opinie po ubiegłotygodniowej imprezie są niezwykle pozytywne, głównie ze względu na całkowicie inną muzykę, która tego dnia jest puszczana w klubie. Jaka? To musicie sprawdzić już sami!

Już w ten piątek tj. 11 lipca 2014 roku klub Oxiden zaprasza wszystkich imprezowiczów na jedną z najlepszych imprez w historii Oxiden Club. Po raz pierwszy impreze poprowadzi Swedish House. Na ten dzień jest przewidziane mnóstwo atrakcji. Zacznijmy od promocji na barze: Oxiden Drink + wódka / Grants + Pepsi to koszt 10 zł. Za konsoletą pojawi się : Fafaq, Thomas Cloud oraz Lukeseville!

Wstęp na imprezę kosztuję dyszkę z ulotką przedsprzedażową, w dniu imprezy 15 zł a startuje ona już o 21:00.

Sobota, 12 lipca 2014 roku ruszamy do Havany! Godzina: 21:00. Wstęp: 10 zł. Panie do 22.00 wejście za free. Tej nocy poczujemy się jak na gorącej Kubie. Energetyzujące rytmy, wystrój klubu, drunki kubańskie to wszystko złoży się na kolejną niezapomnianą noc w Oxiden Club! To wieczór, który zapadnie w Waszej pamięci. Zagra dla nas Dj Rambo. Promocyjne ceny drinków: Mojito / Cuba Libre / Frozen Daiquiri to koszt 10 zł natomiast na barze znajdziecie kosze z owocami. Panie w sukienkach i szpilkach dostają drink Cuba Libre za free a dla najlepiej ubranych zostaną rozdane prawdziwe kubańskie cygara.

Linki do wydarzeń na Facebook'u:

Piątek:  https://www.facebook.com/weloveswedishhouse 
Sobota: https://www.facebook.com/events/809808435705823/

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%