› bieżące
13:06 / 25.11.2021

Świąteczna Akcja dla dzieci niepełnosprawnych z Domu Pomocy Społecznej w Elblągu

Świąteczna Akcja dla dzieci niepełnosprawnych z Domu Pomocy Społecznej w Elblągu

Szanowni uczniowie, wolontariusze, pedagodzy i nauczyciele! Włączacie się z Nami w akcję mikołajkową już od 14 lat! Tradycyjnie organizujemy wspólnie Świąteczną Akcję dla dzieci niepełnosprawnych z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Św. Jadwigi w Elblągu.

W zeszłym roku z Waszą pomocą udało się zebrać najpotrzebniejsze artykuły użytku codziennego. Zakupy co roku wynikają z prośby opiekunów dzieci. W tym roku mamy nadzieję, że mimo ograniczeń uda Nam się zorganizować kiermasze w szkołach i zbiórkę potrzebnych artykułów.

Mimo wszystko będziemy pomagać! Teraz działamy jeszcze bardziej! i zachęcamy do tego WAS!

W DPS-ie zapotrzebowania są podobne, co roku zbieramy ogromną górę środków pielęgnacyjnych, do czego Was również zachęcamy. Potrzebne są środki czystości oraz pielęgnacyjne: chusteczki, pieluchy, pieluchomajtki, kremy, oliwki, balsamy, płyny do kąpieli itp.

Zbieramy też niezwykle potrzebne w obecnej chwili środki czystości (proszki do prania, płyny do prania, mydło, ręczniki papierowe, środki do toalet, płyny do czyszczenia powierzchni), artykuły spożywcze (m.in. makarony, cukier, mąka, obiadki w słoiczkach).

Liczy się każda ilość zebranych produktów. Zebrane artykuły można przynosić do naszego biura znajdującego się przy ul. Związku Jaszczurczego 17 pok. 26, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.

Kochani wierzymy w siłę Waszego działania Pomożecie??? Bardzo prosimy I jednocześnie dziękujemy za każde wsparcie!

Natalia Sadowska
Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%