› bieżące
02:21 / 08.09.2019

Swietłana Boguska i Nikola Fiedor już dziś zaśpiewają w „Szansie na sukces”!

Swietłana Boguska i Nikola Fiedor już dziś zaśpiewają w „Szansie na sukces”!

fot. facebook.com/szansanasukces2019

Już dziś, 8 września 2019 r.,  w „Szansie na sukces” wystąpią Swietłana Boguska z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu oraz Nikola Fiedor ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz. 

Telewizja Polska zadecydowała o kontynuacji programu muzycznego „Szansa na sukces”. Kolejne jego odcinki pojawią się w tegorocznej jesiennej ramówce. Będziecie je mogli oglądać począwszy od 8 września 2019 r. w Programie Drugim Telewizji Polskiej.

W pierwszym odcinku wystąpią elblążanka Swietłana Boguska z Młodzieżowego domu Kultury w Elblągu, znana m.in. z programu „The Voice Kids” oraz mieszkanka Jegłownika Nikola Fiedor ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz, zdobywczyni pierwszego miejsca w swojej kategorii wiekowej na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Orfeusz" w Lido di Jesolo we wrześniu 2017 r. (nieopodal Wenecji we Włoszech). Obie dziewczynki przeszły bardzo wymagające eliminacje, pokonując licznych kontrkandydatów z całej Polski i zakwalifikowały się do finałowej rozgrywki.  

Najbliższa edycja „Szansy na sukces” składać się będzie z dwóch części. W jednej wystąpią dzieci, w drugiej – dorośli uczestnicy. W tej pierwszej wybrany zostanie reprezentant Polski na Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Pierwszy dziecięcy odcinek poświęcony będzie muzyce Majki Jeżowskiej, a dwa kolejne – twórczości Papa Dance i Blue Cafe. Program poprowadzi Artur Orzech.

W pierwszym odcinku, wyemitowanym 8 września, piosenki Majki Jeżowskiej zaśpiewa siedmiu młodych wykonawców:

  • Swietłana Boguska
  • Nikola Fiedor
  • Maciej Golian
  • Piotr Klima
  • Amelia Kurantowicz
  • Maja Mazurek
  • Zosia Szuca

„Szansa na sukces”, eliminacje do „Junior Eurovision”, TVP2, 8 września (niedziela), godz. 15:15.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%