› biznes
08:45 / 15.09.2017

Świeżaki z Biedronki pojawią się w telewizji. Znamy szczegóły (+wideo)

 Świeżaki z Biedronki pojawią się w telewizji. Znamy szczegóły (+wideo)

fot. materiały prasowe

Teatrzyk z Świeżakami z Biedronki w roli głównej można obejrzeć dziś (15.09) w TVN o godz. 19. Nie będzie to jednorazowy występ, później pojawi się 12 odcinków.  Zwiastun oglądaj tutaj. 

Trwa w Biedronce akcja „Gang Świeżaków 2”. Klienci mogą odbierać za darmo maskotki do 3 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby naklejek przyznawanych za zakupy w Biedronce do 19 listopada, zgodnie z zasadami akcji. Świeżaki są dostępne również w regularnej sprzedaży.  

To jednak nie wszystko. 

15 września popularne maskotki dostępne w sieci sklepów Biedronka zadebiutują tuż przed godziną 19.00 na antenie stacji TVN w zupełnie nowej roli – jako bohaterowie Teatrzyku Świeżaków. Ich zabawne, a czasem wzruszające przygody widzowie poznają w kolejnych 12 odcinkach

- informują służby prasowe Biedronki.
Repertuar będzie ambitny, pluszaki wcielą się w rolę ze znanych sztuk: „Romeo i Julia” i „Piotruś Pan”, wszystko oczywiście w wersji dla najmłodszych. 
Następne odcinki po dzisiejszym będą się pojawiały w TVN od 26 września. Po premierze dostępne na  kanale Biedronki na YouTube.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%