› bieżące
10:54 / 01.08.2013

Sylwester w środku lata z elbląskimi dziennikarzami (galeria)

Sylwester w środku lata z elbląskimi dziennikarzami (galeria)

fot. Konrad Kosacz

To było wydarzenie, jakiego nikt się nie spodziewał. Elbląscy dziennikarze razem z Tawerną Tortuga przygotowali w środku lata imprezę sylwestrową. Kilkuset elblążan bawiło się praktycznie do białego rana.

Sylwester w środku lata to kolejny pomysł Letniej Redakcji, która co piątek przyciąga wielu mieszkańców Elbląga. Tak duża frekwencja skłoniła organizatorów do przygotowania czegoś wyjątkowego, czego w naszym mieście jeszcze nie było – dyskoteki pod gołym niebem, prowadzonej na plaży przez profesjonalnego didżeja. Impreza odbyła się w Tawernie Tortuga przy Bulwarze Zygmunta Augusta.

We wspólnej zabawie z elbląskimi dziennikarzami uczestniczyło kilkaset osób. Do godz. 20.00 trwały gry i konkursy dla dzieci. Po 21.00 w konkursach brały udział osoby dorosłe. Dyskoteka trwała praktycznie do godz. 4.00 rano. Zabawę prowadził DJ Panas. Był też pokaz tańców latynoamerykańskich oraz tancerzy ognia. Mieszkańcy miasta mogli składać przed kamerą życzenia „noworoczne” swoim bliskim. O północy wzniesiono „noworoczny” toast lampką szampana.

Organizatorami Sylwestra w środku lata byli: Tawerna Tortuga, Telewizja Elbląska, Dziennik Elbląski i Fundacja Dlaczego Pomagam.

7
1
oceń tekst 8 głosów 88%

Zdjęcia ilość zdjęć 61