› relacje
13:00 / 09.12.2015

Szpilki i taniec? One nie mają z tym problemu – zdjęcia

Szpilki i taniec? One nie mają z tym problemu – zdjęcia

fot. Bartłomiej Ryś

W miniony wtorek, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej numer 1, odbyły się kolejne już warsztaty taneczne „High Heels”. Pod tą intrygującą nazwą kryje się Sylwia Martys, uczestniczka Mam Talent, trenerka w trójmiejskim Studiu Tańca „Siemanko”, która porwała do tańca w... szpilkach. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Sylwia Martys to specjalistka w stylach tanecznych takich jak high heels, hip-hop, house oraz dancehall. Z tańcem jest związana przeszło 20 lat. Brała udział w IV edycji programu „Mam Talent!” gdzie dotarła aż do półfinału. Dziś prowadzi zajęcia w Studiu Tańca „Siemanko” - pokazy dziewczyn możemy oglądać chociażby w trójmiejskim klubie „Ego” w Sopocie. Do Elbląga przyjechała specjalnie po to, aby poprowadzić bezpłatne warsztaty taneczne, w których to wszystkie chętne dziewczyny powyżej 16 roku życia mogły się nauczyć tańczyć w... szpilkach!

Taniec w sam sobie jest niezwykle trudnym zajęciem, a co dopiero w momencie, gdy dziewczyny miały na swoich nogach kilkucentymetrowe obcasy. Taki taniec to już prawdziwa sztuka.

W warsztatach uczestniczyły również dziewczyny z grupy Destination Cheerleaders Elbląg. To również był jeden z powodów, dla których udaliśmy do SP 1 aby wykonać zdjęcia. Podopieczne Mileny Kucharczyk zazwyczaj możemy obserwować podczas występów, pokazów np. na meczach. Naszym zdaniem warto pokazać, jak ciężką pracę trzeba wykonać, aby perfekcyjnie zaprezentować wyćwiczony układ na pokazie czy też gali.

Jednym słowem: galeria zdjęć czeka. ZapraszamY

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 46