› bieżące
09:44 / 19.02.2013

Szybki PIT na nowej stronie internetowej. Dla tych, którzy chcą rozliczyć podatek przez internet

Szybki PIT na nowej stronie internetowej. Dla tych, którzy chcą rozliczyć podatek przez internet

Ministerstwo Finansów przygotowało nową stronę internetową popularnej w całym kraju akcji „Szybki PIT". To pierwszy w tym roku zwiastun działań promocyjnych resortu finansów skierowanych do osób mających obowiązek złożyć roczne zeznania podatkowe do końca kwietnia.

Strona www.szybkipit.pl jest jedną z bardzo wielu aktywności w ramach akcji informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Finansów, izby i urzędy skarbowe. Oprócz strony rusza również fanpage Szybki PIT na profilu Facebook oraz akcja banerowa na stronach innych instytucji państwowych. Dodatkowo w marcu i kwietniu odbędzie się kampania informacyjna i promocyjna w mediach, a w urzędach eventy, dni otwarte i przedłużone godziny pracy.

Przekazem kampanii w tym roku jest „Rozlicz się szybko i bezpiecznie przez Internet". Jest to rozwinięcie akcji z poprzednich lat „Do urzędu przyjdź, jeśli masz naprawdę ważny powód. PIT wyślij przez Internet". Akcja Szybki PIT z roku na rok ma coraz więcej zwolenników. Dwa lata temu przez Internet rozliczyło się ponad milion podatników, a w zeszłym roku już ponad 2 miliony.

Aneta Dziemidowicz
Urząd Skarbowy

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%