› zapowiedzi
10:08 / 14.07.2016

Tajemnice Manhattanu w Kinie Światowid

Tajemnice Manhattanu w Kinie Światowid

fot. nadesłane

Rasowy czarny kryminał z Adrienem Brodym i Yvonne Strahovski w rolach głównych.”Tajemnice Manhattanu” to stylowy, czarny kryminał w duchu powieści Raymonda Chandlera. Kino Światowid zaprasza od 15 do 28 lipca.

Nowy Jork, połowa lat 90. Porter Wren, felietonista poczytnego tabloidu, sprzedaje czytelnikom skandale, morderstwa i śmierć. Jest kronikarzem koszmaru w mieście, w którym każdy wierzy, że spełni się jego amerykański sen. Są jednak historie, których Wren nigdy nie opisze swoim czytelnikom – te, w których sam bierze udział. Jak historia odnalezionych w budynku przeznaczonym do wyburzenia zwłok genialnego reżysera. Gdy młoda wdowa powierza Wrenowi klucz do tajnego wideoarchiwum męża, dziennikarz nie przypuszcza, ze właśnie stał się bohaterem jednego ze swoich sensacyjnych felietonów. Zawartość taśm zaprowadzi go bowiem w samo serce medialnego imperium, którego sam jest częścią.

Reżyseria: Brian Decubellis Scenariusz: Brian Decubellis na podstawie powieści Colina Harrisona Obsada: Adrien Brody; Yvonne Strahovski, Campbell Scott, Jennifer Beals Gatunek: kryminał Produkcja: USA Czas: 113 min Opis: dystrybutor filmu

Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%