› bieżące
16:22 / 19.03.2013

Tajemnicza akcja CBŚ w Elblągu nie miała związku z morderstwem w Gdańsku

Tajemnicza akcja CBŚ w Elblągu nie miała związku z morderstwem w Gdańsku

Dziś rano przy ul. Władysława IV swoją akcję przeprowadzili policjanci Centralnego Biura Śledczego. Jednak jak informuje nas nadkom. Anna Fic z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, jest jeszcze za wcześnie aby zdradzać jakiekolwiek szczegóły związane z tą akcją.

Wiadomo na pewno, że dziś ok. 8.00 policjanci z Centralnego Biura Śledczego przeprowadzili akcję przy ul. Władysława IV w Elblągu. Pewne jest, że mimo działań policjantów na tej samej ulicy, na której w piątek wieczorem zatrzymano Samira S., podejrzanego o zamordowanie rodziny w Gdańsku, to dzisiejsza akcja CBŚ z tamtą sprawą nie ma nic wspólnego.

Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu informuje, że takie działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego miały dziś miejsce w naszym mieście. Nic więcej jednak nie może na ten temat powiedzieć. - Działania CBŚ raczej nie miały związku ze sprawą zatrzymania Samira S. w piątek- dodaje Jakub Sawicki. - To była całkiem inna akcja.

Także Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie na tym etapie prowadzenia dochodzenia przez CBŚ nie chce udzielać jeszcze żadnych informacji.

- Mogę jedynie potwierdzić, że dzisiejsze działanie Centralnego Biura Śledczego nie mają żadnego związku z morderstwem w Gdańsku. To całkiem inna sprawa. Jednak szczegółowych informacji będziemy mogli udzielić dopiero za kilka dni - informuje nadkom. Anna Fic z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Nieoficjalnie mówi się, że doszło do zatrzymania jednej osoby przez CBŚ na ul. Władysława IV.

- Nie mogę obecnie potwierdzić jeszcze takiej informacji - dodaje Anna Fic. - Dla dobra tego śledztwa więcej informacji nie możemy udzielić.  

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%