› sport
10:56 / 05.06.2018

Tak bawili się elblążanie na Słonikowym Dniu Dziecka z Concordią (+ zdjęcia)

Tak bawili się elblążanie na Słonikowym Dniu Dziecka z Concordią (+ zdjęcia)

fot. Marcin Mongiałło

Setki elblążan odwiedziło w niedzielne popołudnie (3 czerwca) festyn „Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią”, zorganizowany na stadionie przy ul. Krakusa. Wydarzenie przyciągnęło całe rodziny. 

Na dzieci czekało 11 konkurencji sportowych, za udział w których otrzymywały żetony – tzw. słoniki. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości, każdy mógł je wymienić w festynowym sklepiku na nagrody. Wśród nich był wstęp na 20-metrowy tor przeszkód komandosa, dmuchany statek, czy też do giga akwarium. 

Większość zabaw było związanych z piłką nożną, choć nie zabrakło także innego rodzaju konkurencji, jak chodzenie na szczudłach, czy rzut podkową. Festyn uświetnił swoją obecnością prezydent Elbląga Witold Wróblewski, który wziął udział w jednej z konkurencji. Okazał się niezłym strzelcem, celnie posyłając piłkę do otworu znajdującego się w siatce. 

Organizatorem sportowego, rodzinnego wydarzenia był Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy „Concordia”, a wpółorganiatorem – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Oby więcej takich imprez w kalendarzu miasta.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 37