› inwestycje komercyjne
17:30 / 28.04.2016

Tak wygląda „Mrówka” - zobacz zdjęcia nowego sklepu

Tak wygląda „Mrówka” - zobacz zdjęcia nowego sklepu

fot. Bartłomiej Ryś

Już w najbliższą sobotę o godzinie 8:00 odbędzie się wielkie otwarcie nowego sklepu budowlanego „Mrówka” przy ul. Grunwaldzkiej 2. W lokalu po dawnym „NOMI” na Klientów będą czekać tysiące produktów dla Domu i Ogrodu w bardzo atrakcyjnych cenach. Tylko u nas możecie zobaczyć jak wygląda sklep jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Zapraszamy!

Market „Mrówka”, należący do Grupy PSB, otwiera w Elblągu spółka B&H Supply z Pińczowa. Elbląski oddział będzie jednym z największych sklepów tej sieci w Polsce. Łączna powierzchnia handlowa na dwóch poziomach wyniesie ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. 30 kwietnia do dyspozycji Klientów zostanie oddana pierwsza część lokalu na parterze. Pierwsze piętro zostanie uruchomione wkrótce.

Warto przyjść na otwarcie nowej „Mrówki”. W tym dniu na Klientów będą czekać konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – telewizorem, rowerem, tabletem oraz nawigacją.

Co znajdziemy w nowej „Mrówce”? Jak wygląda sklep? Tylko u nas możecie już to podejrzeć – przygotowaliśmy dla Was specjalną galerię zdjęć. Zapraszamy!

PSB Mrówka Elbląg ul. Grunwaldzka 2 (teren Giełdy Elbląskiej)
sklep czynny od poniedziałku do niedzieli (pon-sob 7-21, niedziela 9-19)
Facebook: www.facebook.com/MrowkaElblag


Artykuł sponsosrowany

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Powiązane artykuły

Market "Mrówka" otwiera nowe piętro - zobacz zdjęcia

29.06.2016 komentarzy 1

Oficjalne otwarcie drugiego piętra w sklepie budowlanym "Mrówka" w Elblągu nastąpi już 2 lipca! Na Klientów, w lokalu po dawnym "NOMI" przy ul. Grunwaldzkiej 2,...

Zdjęcia ilość zdjęć 15