› biznes
04:52 / 22.08.2017

Także w Elblągu już w sierpniu powrót Świeżaków do Biedronki (obejrzyj wideo)

Także w Elblągu już w sierpniu powrót Świeżaków  do Biedronki (obejrzyj wideo)

fot. materiały prasowe

Już 28 sierpnia do Biedronki wrócą kultowe zabawki, zwane Świeżakami. Na profilu facebookowym Biedronki pojawił się tzw. teaser, czyli krótki filmik nie do końca zdradzający, co firma zamierza.

Ubiegłoroczna akcja promocyjna ze Świeżakami bardzo spodobała się klientom Biedronki.  W wielu sklepach szybko zabrakło maskotek. Chętni musieli na nie długo czekać. Pośród komentarzy na, co tylko uruchomionej stronie na Faceboooku, dominowały te, w których klienci skarżyli się Biedronce, że nie dostali należnych im maskotek Świeżaków.

Thomas Rudzi Wallace:

Ja się już nie dam nabrać. Zbierałem te głupie naklejki na Świeżaka cały listopad i zaraz będzie leciał 4ty miesiąc jak na niego czekam. Ba, żebym to tylko ja zbierał te naklejki. Cała rodzina była w to zaangażowana. A dziecko, które czekało na tą maskotkę w zasadzie już nie pamięta o tej akcji. Może taka taktyka? Dziecko na pewno wie jedno - promocje w Biedrze to ściema.

Tak Biedronka zapowiada nową akcję: 

Chcesz wiedzieć, co świeżego właśnie rusza do Biedronki? Zobacz film z podpowiedzią, zarejestruj kartę Moja Biedronka i przygotuj się na przybycie niespodziewanych gości! 

- czytamy na Facebooku.

Według Wirtualnej Polski pojawią się cztery nowe maskotki: Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Borówka Basia oraz Kalafior Krzyś  oraz sześć przywieszek na klucze lub do plecaka: jabłuszko Antosia, marcheweczka Marysia, czosnek Czesio i inne.  

Obejrzyj filmik promujący nowe Świeżaki.  
 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Powiązane artykuły

Biedronka 28 sierpnia rusza ze Świeżakami, a Lidl atakuje Lidlakami. Zobaczymy tę walkę na maskotki także w Elblągu

25.08.2017

Niedawno pisaliśmy o akcji promocyjnej  Biedronki ze Świeżakami, a konkurent w biznesie Lidl odpowiada Lidlakami. Jak podaje Wirtualna Polska maskotki są trudne...