› sport
14:35 / 18.12.2012

Tancerze powalczą w Elblągu o Puchar Okręgu Warmińsko-Mazurskiego

Tancerze powalczą w Elblągu o Puchar Okręgu Warmińsko-Mazurskiego

fot. CSE Światowid

W sobotę, 22 grudnia od godziny 10.30 na sali sportowej w CSE Światowid odbędzie się Pucharu Okręgu Warmińsko – Mazurskiego.

Turniej skierowany jest do tancerzy (dzieci i młodzieży) z województwa warmińsko – mazurskiego. Każde województwo w Polsce organizuje tego typu zawody dla par sportowych tańca towarzyskiego ze swojego okręgu. W Pucharze udział wziąć mogą tancerze będący na różnym poziomie tanecznym - od początkujących do prezentujących najwyższe klasy taneczne. Turniej rozegrany będzie oddzielnie w każdej klasie tanecznej (B,C,D,E), w stylach standardowym i latynoamerykańskim. Organizacja Pucharu w Elblągu to udogodnienie dla tancerzy z naszego rejonu.

– Tancerze ponoszą mniejsze koszty transportu na zawody, ponieważ w obrębie okręgu mają blisko- tłumaczą organizatorzy – Przede wszystkim jednak udział w Pucharze to szansa na zdobycie podwójnej ilość punktów za start. Punkty te liczą się do ogólnejkwalifikacji, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać wyższą klasę taneczną. Dlatego warto wziąć udział w turnieju.

Puchar Okręgu Warmińsko – Mazurskiego został dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%