› sport
11:33 / 02.08.2018

Taneczne obozowanie w Iławie

Taneczne obozowanie w Iławie

Od 1 sierpnia tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” biorą udział w kolejnym obozie szkoleniowym w Iławie. Uczestnicy przez dziesięć dni będą przygotowywać się do rozpoczynającego się niebawem nowego sezonu tanecznego oraz korzystać z przepięknej okolicy Pojezierza Iławskiego.

Tegoroczny obóz szkoleniowo-taneczny, organizowany w Iławie w terminie 1-10 sierpnia 2018 roku, jest połączeniem codziennych treningów tańca towarzyskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim z różnorodnymi zabawami integracyjnymi, rozgrywkami sportowymi oraz rekreacją w malowniczej okolicy Pojezierza Iławskiego, nad jeziorem Jeziorak.

Zajęcia organizowane podczas wakacyjnego zgrupowania mają na celu przygotowanie uczestników do nowego sezonu pod kątem techniki tanecznej, szlifowania choreografii, poprawnej postawy i poczucia rytmu. Młodzi tancerze, podczas obozu, będą ćwiczyć pod okiem profesjonalnej, wysoko utytułowanej kadry instruktorskiej i trenerskiej.

Obóz to nie tylko ciężka praca i wielogodzinne treningi. To również świetna zabawa, aktywnie spędzony czas i odpoczynek nad jeziorem. Program obozu obejmuje wycieczki, plażowanie, kąpiele w jeziorze, zawody sportowe oraz różnego rodzaju zabawy animacyjne na świeżym powietrzu. Uczestnicy obozu, przez dziesięć dni, będą mieli okazję poznać piękno przyrody Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego, zawiązać nowe przyjaźnie oraz pogłębić swoje zamiłowanie do tańca, sportu i aktywnego trybu życia.

Tancerze z EKT jantar na obozie w Iławie, fot. nadesłana

Obóz realizowany w ramach zadania Program KLUB dofinansowanego  ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%